Home
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

17.12.21 uczniowie kl.8a i 8b wraz z wychowawcami uczestniczyli w klasowych spotkaniach wigilijnych.

Rodzice zadbali nie tylko o przygotowanie potraw wigilijnych, ale również o piękny wystrój świątecznego stołu, do którego po raz ostatni w szkole podstawowej zasiedli ósmoklasiści. Spotkania klasowe, w których uczestniczyła zaproszona przez rodziców i uczniów pani dyr. J. Paja, rozpoczął od wspólnej modlitwy i pobłogosławienia opłatków  ks. Damian Dec. Do wigilijnego stołu zasiedli również przedstawiciele zuchów, którzy zawitali do klas ze światełkiem betlejemskim.
Uroczystości klasowe uświetniły kolędy wykonane na instrumentach muzycznych przez niektórych uczniów. Nie zabrakło też wzruszeń podczas łamania się opłatkiem i składania sobie świątecznych życzeń. Spotkania przy wigilijnym stole przy wspólnie odśpiewanych kolędach przebiegały w niezwykle miłej, niemalże rodzinnej atmosferze i wprowadziły wszystkich w niecodzienny, świąteczny nastrój.

2  1  3  4  5  6  7  8