Witaj na oficjalnej stronie Zespołu Szkół w Kuryłówce Szkoła Podstawowa

Najnowsze

Popularne

Szkoła Podstawowa

Wyniki sprawdzianu 2015

Znamy już wyniki tegorocznego sprawdzianu przeprowadzonego w kwietniu br. w klasach szóstych, który odbył się w nowej formule. Wysoki wynik z języka polskiego i wyżej średniego z pozostałych osiągnęli uczniowie Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Kuryłówce.

Z języka polskiego uczniowie napisali testy na poziomie 71% pkt, co daje 7 stanin. Średni wynik szkoły jest wyższy od średniej w gminie i powiecie.

Z matematyki szóstoklasiści osiągnęli 6 stanin i średni wynik szkoły (68,4 %) jest wyższy od średniej gminy, powiatu i województwa.

W części 2. z języka angielskiego uczniowie napisali testy na 79,5% pkt, co daje 6 stanin i jest on na poziomie gminy i wyższy od powiatu i województwa.

Serdecznie gratulujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom.

spr 2015

Poprawiony (piątek, 29 maja 2015 13:14)

 

CZTERY PORY ROKU W WIERSZACH

    cztery pory6 cztery pory5

Ukazanie piękna poezji polskiej oraz rozwijanie zainteresowań twórczością polskich poetów to główne cele konkursu recytatorskiego „CZTERY PORY ROKU W WIERSZACH”, który odbył się 20 maja 2015r. w bibliotece szkolnej.

Po eliminacjach klasowych w konkursie wzięło udział 14 uczniów z klas IV-VI, którzy recytowali dowolny wiersz wybranego autora tematycznie związany z czterema porami roku. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom przygotowania.

Jury w składzie: pani Joanna Serkiz, pani Grażyna Marczak i pani Lucyna Karpińska po wysłuchaniu wszystkich recytacji przyznało:

I miejsce – Jakub Zagaja   kl. VIa

II miejsce – Gabriela Staroń kl.IVb

   III miejsce – Zuzanna Gorący kl. IVa

oraz wyróżnienieMonika Kaszycka kl. IVa

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez dyrektora szkoły pana Mirona Czarnieckiego, a pozostali uczestnicy - pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie gratulujemy!

cztery pory1

cztery pory cztery pory2 cztery pory3 cztery pory4
fot. J. Serkiz


Poprawiony (wtorek, 26 maja 2015 13:10)

 

Bohaterowie naszych lektur

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bohaterowie naszych lektur" dla Patrycji Steckiej uczennicy klasy piątej szkoły podstawowej. Gratulujemy Patrycji oraz nauczycielowi plastyki pani Janinie Paja.

pkp bohaterowie lektur

Poprawiony (czwartek, 21 maja 2015 07:44)

 

Powiatowe Igrzyska L.A. szkoły podstawowe 2015

powiatowe2015 igrzyska sp powiatowe2015 igrzyska sp2

 

"Bezpieczństwo i rozwaga - tego od Ciebie kazdy wymaga" sp

okp bezp rozwaga

Poprawiony (czwartek, 21 maja 2015 07:23)

 
Więcej artykułów…
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Sonda
Jak spędzam czas wolny?
 

ugmuzeumgops