Home
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

m z p8 m z p9 m z p7 m z p5 m z p6

W dniu 08 maja 2019 r. w KP PSP w Leżajsku odbył się powiatowy etap konkursu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. „Młodzież zapobiega pożarom”.

Uczennica naszej szkoły - Ewa Bucior zajęła I miejsce w powiecie, kwalifikując się do eliminacji na szczeblu wojewódzkim. II miejsce wywalczyła Agata Pierczyk , natomiast Jakub Kotula zajął V miejsce.

Jednocześnie odbyło się podsumowanie powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”, w których uczeń klasy Vb – Ernest Matusz zdobył I miejsce. Jego praca uzyskała następnie wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim tego konkursu.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a Ewie życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim.

 

m z p2

m z p3 m z p4

m z p1

PS

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie najlepszych w powiecie. Tym razem wykazali się wiedzą z zakresu pożarnictwa oraz umiejętnościami artystycznymi.

Do konkursu wiedzy uczniów przygotowała p. Lucyna Karpińska, natomiast nad kunsztem plastycznym czuwała p. Małgorzata Sztyrak.

M. Czarniecki dyrektor