Home
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

powLp 1

W dniu 10.10.2019 na auli muzealnej w Leżajsku odbyła się uroczystość wręczenia nagród drużynom biorących udział w rozgrywkach Powiatowej Ligi Piłki Nożnej.

Nasze drużyny startowały w dwóch kategoriach wiekowych- rocznik 2009-2010 oraz 2007-2008.

W młodszej kategorii nasza grupa zajęła trzecie miejsc w powiecie w gronie 8 drużyn. Wygrała pięć meczów a przegrała z dwoma. W drużynie grało trzynastu zawodników: Jakub Szewczyk, Bartosz Kruk, Adrian Wilkos, Colin Ćwikła, Kacper Miś, Franek Kruk, Paweł Wilk, Filip Kotula, Wojtek Murdzia, Miłosz Kotuła, Bartłomiej Filist, Mateusz Budzyński, Damian Abramek

W starszej grupie wiekowej nasza drużyna okazała się najlepszą wśród dwunastu klubów, wygrywając wszystkie jedenaście meczów. Skład drużyny: Jakub Kruk, Adam Sołek, Piotr Leja, Mateusz Podobiński, Łukasz Staroń, Konrad Wilkos, Przemek Zagaja, Wiktor Sołtys. W nagrodę za zwycięstwo drużyna otrzymała komplet strojów piłkarskich i okazały puchar.

Rozgrywki ligi powiatowej trwały od 25.04.2019 do 22.09.2019. Organizatorem rozgrywek było Powiatowe Zrzeszenie Zespołów Sportowych na czele z prezesem Zbigniewem Śliwą w Leżajsku oraz Ośrodek Kultury w Grodzisku Dolnym.

powLp 2

powLp 3 powLp 4 powLp 5

powLp 6