Home
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Stadion piłkarski w Leżajsku  w dniu 23.10.2019r. gościł drużyny powiatu turnieju piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

W kategorii U-12  nasz drużyna zajęła V miejsce. Natomiast w kategorii chłopców U-10 udział brało 7 drużyn, gdzie nasi zawodnicy uplasowali się na 3 miejscu. W tej kategorii tytuł najsympatyczniejszego zawodnika przyznano uczennicy z naszej szkoły  Ewie Kyc.

W drugim dniu rywalizacja przeniosła się na stadion do Grodziska Dolnego, gdzie z naszej szkoły występowały drużyny dziewcząt  w 3 kategoriach i jedna najmłodsza kategoria chłopców U-8.

Nasi najmłodsi zawodnicy, zarówno chłopcy jak i dziewczyny, wywalczyli I miejsce w powiecie! Wygrana daje im przepustkę do finału wojewódzkiego, który rozegrany będzie w kwietniu przyszłego roku.

W kategorii U -12 zawodniczki naszej szkoły zajęły II miejsce w powiecie.

Wszyscy uczestnicy turniejów otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale, a zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych dodatkowo pamiątkowe puchary. Sponsorzy ufundowali również piłki dla drużyn praz poczęstunek dla uczestników turniejów.

Podziękowania składamy przedstawicielom władz z Leżajska i Grodziska Dolnego oraz pani Agnieszce Wyszyńskiej Wójt Gminy Kuryłówka, która zaszczyciła nas obecnością na w/w Turniejach wręczając nagrody.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a zwycięzcom życzymy sukcesów w meczach finałowych.

Agnieszka Burda, Wiesław Gorący

tym bark1 tym bark2 tym bark3 tym bark4