Gimnazjum [archiwum]
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

pomaga1

W dniach 14-15.09.2018 r w Leżajsku w sklepie „Stokrotka” odbyła się akcja charytatywna pod hasłem „Godne dzieciństwo”. W pierwszym dniu uczennice z klasy 3a: Karolina Świta, Zuzanna Winiarska oraz Katarzyna Piotrowska w godzinach od 1600-1900 zbierały produkty spożywcze oraz pieniądze do zaplombowanej puszki z logo PCK. Następnego dnia Agnieszka Kaszycka i Monika Kaszycka zaczęły swój wolontariat w godzinach 900-1100 i z uśmiechem zachęcały ludzi do udziału w akcji. Po dwóch godzinach nastąpiła zmiana. Na miejsce koleżanek przyszły następne: Aneta Karaś  i Natalia Pęcak,  które również z ogromną radością i chęcią pomocy innym  zbierały pieniądze do puszki oraz żywność do wystawionych wcześniej koszy. Następnie do akcji wkroczyły: Natalia Zdzymira, Patrycja Stecki i Natalia Pęcak. Dobroczyńcy chętnie brali udział w akcji oraz nie szczędzili miłych słów w stronę naszych wolontariuszy podziwiając ich chęć do pomocy innym. Zbiórka zakończyła się o godz.1500. Opiekunami akcji były Panie: Krystyna Tworek,  Agnieszka Burda i Maria Wolanin.

Żywność zebrana w ciągu tych dni została podarowana rodzinom  potrzebującym z naszej gminy, a pieniądze zostały wpłacone na konto PCK.

                                                                                                                                             Katarzyna Piotrowska

pomaga2 pomaga3 pomaga4 pomaga5