Gimnazjum [archiwum]
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

Każdy gest, nawet najdrobniejszy…
 zmienia świat, czyjś świat
.

AKCJA CHARYTATYWNA  DLA PODOPIECZNYCH PODKARPACKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI W RZESZOWIE

Wolontariat Szkolny  kolejny raz,  w myśl zasady „pomagać innym to mądrość”, zorganizował akcję charytatywną. Tym razem  dla dzieci z rzeszowskiego hospicjum. W poniedziałek  19 listopada 2018 r. odbyła się loteria  oraz  kiermasz wypieków. Przedsięwzięcie  cieszyło się wielkim zainteresowaniem.  Zebrano 600zł ,  które zostały wpłacone na konto Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci.

Naszą akcję wsparli: Rada Rodziców SP w Kuryłówce, pani Marta Serkiz, Pizzeria California, nauczyciele i uczniowie klas od 4 – 8 SP oraz  3 gimnazjum.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przyczyniającym się do całego wydarzenia – organizatorom, jak i biorącym udział w loterii i kiermaszu. Wyrazy wdzięczności kierujemy w szczególności do sponsorów oraz  uczniów, którzy przygotowali różnorodne ciasta i ciasteczka.

Szkolny Wolontariat 

pomagam1 pomagam2 pomagam3