Gimnazjum [archiwum]
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI I SŁODYCZY NA CELE CHARYTATYWNE W  STOKROTCE

„Nie liczy się to ile posiadasz,
ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

W ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia wolontariuszki z gimnazjum i klasy ósmej  Szkoły Podstawowej w Kuryłówce:  Katarzyna Piotrowska, Ewa Kogut, Zuzanna Winiarska, Aneta Karaś, Kinga Pierczyk, Agnieszka Kaszycka, Monika Kaszycka i Patrycja Zawitkowska wzięły udział w akcji charytatywnej. Została ona  przeprowadzona w  dniach 14-15 grudnia 2018 roku  w sklepie Stokrotka w Leżajsku, gdzie  odbyła się zbiórka żywności i słodyczy dla potrzebujących dzieci. Inicjatywa przebiegła pomyślnie, ponieważ wiele osób chętnie  ją wsparło wykazując się zrozumieniem i wrażliwością na potrzeby innych, przez co kosze w krótkim czasie zostały napełnione. Akcję nadzorowały pani Krystyna Tworek, pani Maria Wolanin oraz pani Agnieszka Burda. Zebrane artykuły przekazano potrzebującym dzieciom.

Organizatorem zbiórki był POLSKI CZERWONY KRZYŻ.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Patrycja Zawitkowska

stokrotka 1 stokrotka 2 stokrotka 3 stokrotka 4