Gimnazjum [archiwum]
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

egz g1

Od wczoraj w naszej szkole trwają egzaminy gimnazjalne. Po części humanistycznej, dzisiaj uczniowie zmierzą się z przedmiotami przyrodniczymi i matematyką. Jutro języki obce. W związku z tym, że szkoła nie bierze udziału w strajku egzaminy przebiegają bezproblemowo pod względem organizacyjnym. Na ten pierwszy poważny sprawdzian wiedzy, którego wyniki będą miały wpływ na to, do jakiej szkoły średniej uczniowie będą mieli szansę się zakwalifikować, trzecioklasiści przyszli w strojach galowych. Dziewczyny przeważnie ubrane w białą koszulę w połączeniu z czarną spódnicą, natomiast chłopcy w eleganckich garniturach. Najważniejsza na egzaminie jest oczywiście wiedza, ale strój także świadczy o znaczeniu tego wydarzenia w życiu szkolnym gimnazjalistów.

ŻYCZYMY POWODZENIA!

egz g2 egz g3 egz g4

egz g5 egz g6 egz g7

egz g8

PS

Był to historyczny ezamin, ponieważ dotyczył ostatniego rocznika klas gimnazjalnych.