Gimnazjum [archiwum]
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

konkurs2019 1

9 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Unii Europejskiej. W tym dniu uczniowie przystąpili do drugiego etapu konkursu wiedzy o Unii Europejskiej i krajach Europy. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, (zgłosiło się do niego aż 30 uczniów), odbywał się dwuetapowo. Na etapie pierwszym uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z 15 pytań. Natomiast na etapie drugim uczestnicy rozwiązywali test składający się z 30 pytań w aplikacji kahoot. (uczniowie udzielali odpowiedzi, zaznaczając je na swoich telefonach komórkowych). Konkurs podobał się bardzo naszym uczniom, sprawdzał nie tylko wiedzę, ale również refleks. Nad jego przebiegiem czuwało jury w składzie: pan Dyrektor Miron Czarniecki i pani Magdalena Podobińska, natomiast konkurs przygotowała i poprowadziła pani Jadwiga Marczak-Szpyt. Po trudnych zmaganiach I miejsce zajęła Aneta Karaś z kl.IIIa, II miejsce przypadło Agnieszce Kaszyckiej  z kl. IIIb, a III miejsce Maciejowi Winiarskiemu z kl.VII.

Serdecznie im gratulujemy!

konkurs2019 2 konkurs2019 3