Gimnazjum [archiwum]
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

Wyniki tegorocznego egzaminu pokazują, że uczniowie dobrze poradzili sobie z egzaminem gimnazjalnym, który napisali na poziomie wyżej średniego i wysokim.

Absolwenci ostatniego już rocznika naszego gimnazjum utrzymali wysoki poziom egzaminów uzyskiwanych w poprzednich latach.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie edukacyjnym!

wyniki egz gim2019

Z wszystkich trzech części egzaminu uczniowie osiągnęli wynik powyżej średniej gminy, powiatu i województwa. Najlepiej gimnazjaliści poradzili sobie z historii i wiedzy o społeczeństwie osiągając wysoki 7 stanin, z języka polskiego, matematyki, przedmiotów przyrodniczych i języka angielskiego osiągnęli wyniki wyżej średniego tj. 6 stanin. Natomiast z języka niemieckiego na poziomie podstawowym osiągnęli średni 5 stanin w skali 9-cio staninowej.