Przedszkole
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

.

Takie święto jest raz w roku,
Pełne uczuć i uroku

14 lutego bieżącego roku Samorząd Szkolny Publicznej Szkoły Podstawowej w Kuryłówce przygotował Dzień Walentynkowy. Już od samego rana było czuć podekscytowanie wszystkich uczniów jak i również atmosferę walentynek.Przedszkolaki z tej okazji ubrane były w czerwone stroje. Zorganizowane zostały również zabawy, które przybliżyły naszym podopiecznym z Klubu Muchomorka jak również Zucholandii od czego wywodzi się to święto. Był to bardzo udany dzień, pełen radości, miłości i słodkości.

w ki1 w ki2 w ki3

w ki4 w ki5 w ki6 w ki7 w ki8

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Mały człowiek, duża sprawa.pdmuch 5

Mały człowiek ma swe prawa.

Strzegąc praw tych należycie,

układamy dziecku życie.

Dnia 20 listopada w Klubie Muchomorka obchodziliśmy bardzo ważny dzień -Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka.
W świat praw, ale i obowiązków  dzieci wprowadziła p. Joanna Gdula  oraz  p. Anna Grabarz. Zajęcia miały na celu kształtowanie wśród maluchów świadomości posiadania własnych praw poprzez: swobodne rozmowy, dostrzeganie różnic pomiędzy dziećmi
z różnych stron świata, różnorodne zabawy integracyjne, rozwiązywanie zagadek słownych. Wszystkie działania pomogły przedszkolakom w pełni zrozumieć zagadnienia dotyczące ich  praw.

pdmuch 1 pdmuch 2 pdmuch 3 pdmuch 4

WESOŁO ANDRZEJKOWO

czyli zabawa andrzejkowa w przedszkolu

Dzień Poczty Polskiej w Klubie Muchomorka nie odbył się bez echa. W piątek 18 października nasze przedszkolaki wyszły na pobliską pocztę, aby w praktyce zobaczyć pracę Pani na poczcie. Szczegółowa relacja z tego wydarzenia została umieszczona na poniższych zdjęciach. Jesteśmy dumni z zachowania naszych podopiecznych, że wiedza, którą przekazujemy tak rzetelnie jest wykorzystywana w praktyce.

dpp 1 dpp 2 dpp 3

Podkategorie