Przedszkole
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

Korzystając ze słonecznej, jesiennej pogody w środę 25 września kl. III i gr.0 A wybrały się na wycieczkę do lasu. Głównym celem wizyty w lesie było przybliżenie środowiska przyrodniczego, jakim jest las. Wyprawę tę rozpoczęliśmy od zbiórki przed budynkiem szkoły .Uczniowie kl. III zaopiekowali się przedszkolakami, każdy uczeń wziął pod swoją opiekę przedszkolaka. Obserwowaliśmy przyrodę i zachodzące wczesną jesienią zmiany. Kl. III utrwaliła warstwową budowę lasu, a przedszkolaki szukały oznak jesieni - kolory liści oraz budowę drzewa. Dużą atrakcją dla dzieci był wspólny posiłek na świeżym powietrzu. Apetyt dopisywał, a piękna pogoda sprzyjała zabawom w lesie,... Oczywiście był też czas na pozowanie do zdjęć. Wycieczka do lasu była bardzo udana, a wspomnienia na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci. Uczniowie kl. III nauczyli przedszkolaki prawidłowego zachowania się na drodze oraz w lesie. Byli wzorem dla młodszych kolegów i koleżanek.

wycieczkadolasu 1 wycieczkadolasu 2 wycieczkadolasu 3

wycieczkadolasu 4 wycieczkadolasu 5 wycieczkadolasu 6