Przedszkole
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

dbd2019 1

Babcia i dziadek to szczególne osoby w życiu każdego dziecka. W oddziałach przedszkolnych przy SP w Kuryłówce Dzień babci i dziadka wpisał się na stałe do kalendarza imprez przedszkolnych.  Tegoroczne spotkanie na cześć  naszych seniorów odbyło się 25 stycznia w sali gimnastycznej SP w Kuryłówce. Zaproszonych gości: dziadków, rodziców, Wójta Gminy Kuryłówka – panią Agnieszkę Wyszyńską oraz Przewodniczącą Rady Rodziców – panią Malwinę Misiąg przywitała pani wicedyrektor szkoły Urszula Zięzio.

Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych przedstawiły  specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.  Dla naszych najmłodszych przedszkolaków był to pierwszy występ artystyczny w życiu przed tak dużą publicznością. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców .Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, nauczycielom, że nasza praca jest bardzo potrzebna, a dzieci to nasz wspólny skarb.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji tego święta oraz przygotowanie poczęstunku dla gości i małych artystów.

Sto lat, sto lat niech żyją nam!
A kto?
Babcia i Dziadek!

Renata Iskra

dbd2019 2

dbd2019 3 dbd2019 4

dbd2019 5 dbd2019 6

dbd2019 7