Przedszkole
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

zerówka

27 marca br. dzieci z oddziału 0 na zaproszenie gminnej biblioteki w Kuryłówce miały spotkanie z ciekawym gościem - PANEM POETĄ. W bardzo interesujący sposób przedstawił dzieciom swoją twórczość - bajki (rymowane historyjki) o zwierzętach z morałem. W trakcie warsztatów autor wykorzystywał dużo swoich rekwizytów, aby pobudzić wyobraźnię u dzieci np. karmiły kurę warzywami z bajki pt." Kura, co tyła na diecie"; bohaterowi kolejnej bajki pt." Paw, co ogon miał z Przyjaźni" doczepiały kolorowe pióra, a po wysłuchaniu bajki " Kaczka, co przebrała miarkę " mogły przebierać się w ciekawe stroje. Na zakończenie każde dziecko otrzymało od Pana Poety w prezencie piórko i balonik. Dzieci wróciły do sali przedszkolnej uśmiechnięte, radosne, pełne wrażeń.

Dziękujemy GBP w Kuryłówce za zaproszenie na tak wspaniałe warsztaty.   

przedszkolaki gr.0 z opiekunkami:

R.Iskra i R. Tokarz

zerówka1 zerówka2 zerówka3

zerówka4 zerówka5 zerówka6
fot. M. Latawiec (GOK)