Szkoła Podstawowa
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

m talent 1

17 czerwca 2019r. w naszej szkole odbył się „Pokaz Talentów”, którego celem była popularyzacja działań artystycznych, promocja alternatywnych form spędzania czasu wolnego, rozwijanie kreatywności, zainteresowań oraz umożliwienie prezentacji swoich pasji naszym uczniom. Uczestnicy to uczniowie z klas IV – VIII SP oraz III Gimnazjum.

Widownia oglądała pokazy z ogromnym zaciekawieniem. Na scenie prezentowane były: śpiew, taniec, gra na instrumencie, pokaz malarstwa czy teatr cieni.

Uczniowie biorący udział pokazali z wielką odwagą swoje talenty. Każdy z nich idealnie potwierdził, że "Talent jest jak kawałek szlachetnego ale surowego metalu, dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nadaje".

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i talentu, a innych zapraszamy do odkrywania w sobie pasji. Kto wie, może to akurat ktoś z nas zostanie astronautą lub sławnym aktorem…

Nagrody ufundowała Wójt Gminy Kuryłówka. Sponsorowi nagród serdecznie dziękujemy.

Samorząd Uczniowski

m talent 8 m talent 2 m talent 3 m talent 4 m talent 5

m talent 7 m talent 6 m talent 9

PS

W imieniu Pani Wójt A. Wyszyńskiej, nagrody wręczył sekretarz UG w Kuryłówce Pan Roman Szałajko.