Szkoła Podstawowa
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

Dnia 8 października 2019 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas 1-3 oddawali swój głos na kartkach wyborczych. Najwięcej głosów otrzymał uczeń  klasy 2 Błażej Kobos, który został Przewodniczącym Małego Samorządu Uczniowskiego, a jego Zastępcami – Ewa Kyc i Oliwia Szczypta z klasy 3 oraz Maja Kuźniar z klasy 1.

Dziękujemy uczniom oraz ich wychowawcom za pomoc w przeprowadzeniu wyborów. Przypominamy jednocześnie, że Mały Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie klas młodszych z wybranymi przedstawicielami klas:

Klasa 1a
Paweł  Błoński maly su
Szymon Kyc
Iga Wyszyńska

Klasa 1b
Maja Kuźniar
Michał Kyc
Anita Warchoł

Klasa 2
Piotrek Baj
Błażej Kobos
Karolina Mazurek

Klasa 3
Aleksandra Kotulska
Ewa Kyc
Oliwia Szczypta

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy na rzecz społeczności szkolnej!

Opiekun Samorządu:
Lucyna Karpińska