Szkoła Podstawowa
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

„Dzień bez przyjaciela jest jak dzbanek, w który nie ma kropelki miodu”

                                                                                          Kubuś Puchatek

Dnia 25 listopada z okazji święta naszych pluszowych przyjaciół, Wolontariat Szkolny po raz kolejny zorganizował dla uczniów szkoły podstawowej i dzieci z przedszkola rozmaite zabawy. Maluszkom czytaliśmy bajki, prosiliśmy ich o narysowanie swojego ulubionego misia, a  także wspólnie śpiewaliśmy.  Sprawdzaliśmy również ich wiedzę na temat bajek, w których głównym bohaterem jest miś. Dobre odpowiedzi były nagradzane słodkościami. Ponadto w tym dniu, każdy uczeń, i duży i mały, przyszedł do szkoły ze swoim ulubionym pluszakiem. Bardzo miło spędziliśmy ten dzień!

dplusz m1 dplusz m2 dplusz m3

dplusz m4 dplusz m5 dplusz m6