Co roku nasz szkoła przystępuje do kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Obecnie jest to już XX jubileuszowa edycja kampanii, która skierowana jest do uczniów, nauczycieli, wychowawców i rodziców.
Na stronie kampanii ZTU umieszczono tegoroczne materiały w wersji internetowej. Zachęcam, aby dostosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i pozostawać dla naszego wspólnego bezpieczeństwa w domu. Nie warto ryzykować swoim zdrowiem. W czasie, gdy przebywacie w domu nie ma żadnych przeciwskazań do tego, abyście brali udział w przygotowanych konkursach.
Wręcz apeluję, aby kreatywnie spędzić najbliższy czas. Wszystkie prace konkursowe można nadesłać w formie elektronicznej.  

Drodzy uczniowie!

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w konkursach ogłoszonych w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020, w której bierze udział także nasza szkoła. Przygotowano dla was kilka ciekawych pomysłów na kreatywne spędzenie czasu w domu.
Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotujcie super prace konkursowe!

1) Konkurs plastyczno-literacki Wehikuł czasu dla uczniów z klas 0-VIII.
Zdjęcie swojej pracy możesz wysłać na adres e-mail: wehikuł@trzezwyumysl.pl


2) Konkurs krzyżówkowy Wysil główkę rozwiąż krzyżówkę dla uczniów z klas 0-VIII.
Rozwiązanie hasła wyślij na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


3) Konkurs na projekt pocztówki Sport to zdrowie! pocztówka do przyjaciela dla uczniów z klas 0-VIII.
Zdjęcie swojej pocztówki możesz wysłać na adres e-mail: pocztóTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody! Wszystkie informacje dotyczące konkursów znajdują się na stronie internetowej www.trzezwyumysl.pl w zakładce KONKURSY ZTU.

Szkolny Koordynator Kampanii

Barbara Łuszczak