Szkoła Podstawowa
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

Kuryłówka, 26 czerwca 2020 r.

 

   Drodzy Uczniowie Klasy 8

Absolwenci Szkoły Podstawowej                                

     rocznik 2019/2020.

 

 

"Życie składa się z przywitań i pożegnań"
                                             Wiktor Hugo

Podczas gdy te pierwsze są zazwyczaj radosne i niosą w sobie obietnicę czegoś nowego, to pożegnania uświadamiają nam, że jakiś etap w życiu się kończy. Radość z nadejścia tak długo oczekiwanych wakacji przysłania nam myśl, że w tym gronie nie spotkamy się już we wrześniu. Wydaje się, że nie tak dawno witaliśmy Was tutaj jako najmłodszych, a teraz przyszedł czas rozstania.

Drodzy uczniowie, spędziliście w tej szkole wiele lat. Przeżywaliście tu zarówno słodycz sukcesów jak i gorycz porażek, przyjaźnie i konflikty. Tu poznawaliście i próbowaliście zrozumieć otaczający Was świat.

Pragniemy Wam dziś złożyć serdeczne podziękowania za Waszą pracę, za godne reprezentowanie naszej szkoły na wielu płaszczyznach, konkursach, zawodach, za angażowanie się w życie szkoły oraz w wszelkie akcje charytatywne, za dawanie dobrego przykładu i pomoc młodszym kolegom i koleżankom oraz za wasz młodzieńczy zapał i entuzjazm.

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, wspólne wycieczki, naukę, oraz zabawę. Chcemy wierzyć, że tak, jak my, Wy również będziecie wspominać nas z uśmiechem i ze wzruszeniem.

Przez te wszystkie wspólne lata przywiązaliśmy się do Was i Wasza przyszłość leży nam na sercu. Mamy nadzieję, że oprócz dat, wzorów, gramatycznych reguł czy obcych słówek, zapamiętacie również życiowe rady, jakich udzielaliśmy Wam my, nauczyciele i będziecie umieli korzystać z nich w dalszym życiu.

Nie zapominajcie, że oprócz nabytej wiedzy, o wartości człowieka decyduje to, co nosi w sercu. Miejcie szacunek dla samych siebie oraz innych ludzi, bo to jest jedna z najważniejszych lekcji jakich pragnęlibyśmy Was nauczyć.

Życzymy Wam wszystkim spełnienia marzeń, tych dużych i tych małych. Idźcie przez życie z zapałem i entuzjazmem.
Pamiętajcie, że każdy z Was jest ważny, jedyny, niepowtarzalny i ma ważną rolę do spełnienia.

Życzymy Wam udanych, wspaniałych i bezpiecznych wakacji!

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

                                                       Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne      
                           Szkoły Podstawowej im. Franciszka Kyci w Kuryłówce

"Nie płacz, że coś się skończyło,
tylko uśmiechaj, że Ci się to przytrafiło".
                                             Gabriel Marguez